Seosihirbazı Güncel Seo Dersleri

Seo Erdinç Koç 1.474 Görüntüleme

Bir websayfası sahibiyseniz ve e-ticaret ve ürünlerinizi internet üzerinden pazarlamayı amaçladığınız bir websayfanız var ise SEO “Search Engine Optimization” türkçe anlamı ile  Arama Motoru Optimizasyonu ifadesiyle yolunuz kesismiştir.

İlk arama motorları akıllı değildi, bu yüzden onların sıralama algoritmaları anlamaya nispeten kolaydı. Bir zaman vardı Infoseek algoritması neredeyse tamamen anahtar kelime yoğunluğu ve anahtar kelime yoğunluğuna dayanıyordu şimdi ise tamamen yeni algoritmalar yayınlanarak bunlar tamamen hayal oldu diyebiliriz.

SEO çalışması web siteniz ile arama motorları arasında tahmin bile edemeyeceğiniz kadar olumlu ilişkiler doğurabilir. Bunun yanında eksik bilgiler ışığında yapılan hatalı çalışmalar arama motorlarının sitenizi görmezden gelmeye başlaması gibi telafisi zor sorunlar doğurabilir.

Kurumsal SEO danışmanlığı konusunda uzmanlaşan SeoSihirbazi ekibi, arama motoru optimizasyonu konusunda edindiği tecrübeleri site sahipleriyle paylaşıyor. Web siteniz için Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarıyla çalışmış, sosyal medyanın gücünün farkında olan profesyonel bir kadrodan destek almayı düşünüyorsanız seosihirbazi.com adresini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Seo Uzmanı Seo Sihirbazı başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri