Site içi Seo Optimizasyonu Nasıl Yapılır

Seo Erdinç Koç 1.067 Görüntüleme

Google ve diğer arama motorlarında sitenizin konumu ve sıralamarda üst sıralarda olabilmesi için sitenizin Kullanılabilir ve optimize edilmiş bir yapıya ihtiyacı vardır!

Rekabeti en iddialı hedeflere ulaşmak için çevrimiçi popülerlik web sitenizde SEO dostu olduğundan emin olmalısınız. Tek başına bu adım tabi ki, üst sıralara sitenizi yukarılara çıkarmıyacaktır. Güncel İçerikler Doğru Bağlantılar vs İşlemeleri Tekrarlamanız Gerekebilir.
Web Sitenizi W3C Valid Css Onaylı Olması İşinize Kolaylık Sağlayacaktır.

Bazı Site İçi Optimizasyon olarak web sitenizde olması gereken önemli noktalar.

Meta etiketleri – anahtar kelimeler, açıklamalar vb
sayfa başlıkları
içeriğinin uygunluğu da dahil olmak üzere tüm web sitesi düzeni
linkler – Link yapısı, Alt etiketleri, metin bağlantı kelimeler ve başlıkları
sayfa üzerindeki her ana bölümün anahtar kelime yoğunluğu
HTML geçerliliği
web sitesi erişilebilirlik.

Doğru meta tag düzenlemesi yaptıktan sonra yapmamız gereken sayfalarda yazdığımız içeriklerden, önemli kelimeleri ana sayfamıza linklemek ve farklı sayfalar arasında çapraz link oluşturmaktır. Site içi seo bu şekilde yapılıyor ve basit bir işlemdir.

Bir önceki yazımız olan Seo Nedir ? Search Engine Optimization başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri