Siteleriniz İçin Sosyal Medya Kullanımı

Sosyal Medya Erdinç Koç 1.343 Görüntüleme

Siteleriniz İçin Sosyal Medya Kullanımı

Merhaba arkadaşlar bugün sizler için siteleriniz için sosyal medya kullanımı hakkında bazı kısa bilgiler vermek istiyorum.Siteleriniz için hiç bir zaman backlink almak tanıtım yapmak ne bileyim daha farklı seo yöntemlerini denemek yeterli değildir.Bütün bunları destekleyici olarak sosyal medyayı en iyi şekilde kullanmanız sizleri bir adım ileriye götürecektir.Sosyal medyayı biraz sosyal hayat gibi düşünülmesi gerekmektedir.Sosyal hayatınız da ne kadar çok arkadaşınız dostunuz var ise her zaman ön plandadır.Daha komik bir şeyden bahsedeyim eğer arkadaşlar içinde popüler biriysen mutlaka kızlar sana hastadır.Ve devamlı kız arkadaşın olur.

Peki bu mantıktan gittiğimiz zaman nasıl bir seo çalışması yapabiliriz derseniz.Sosyal medyada devamlı aktif olmak zorundasınız kendi sitenize ait bir sayfa oluşturma ile başlayabilirsiniz.Siteniz için yazdığınız içerikleri devamlı olarak paylaşmanız gerekmektedir.İçerikleriniz hakkında gelen yorumlara sorulara cevap vermek zorundasınız.Ve bu yoldan giderek sayfa sayınızı doğal yollardan arttırmalısınız ki sitenize sayfanız aracılığıyla hit çekmelisiniz.

İnsanların aklında kalıcı olmanız için devamlı sitelerinize yönlendirmelisiniz ki istediğiniz sıralamaya gelmelisiniz.Şunu unutmayın ki belirlediğiniz anahtar kelimede üst sıralara çıkmak yerine internet kullanıcılarının aradığı yan kelimelerde üst sıralarda olmanız sizler için daha sağlıklıdır.Ve siteniz için ayrı bir seo çalışması sonucunda asıl ana kelimelerde yükselmeniz daha hızlı olabilsin.

Şimdilik bu kadar arkadaşlar sizlere en önemli tavsiyem unutmayın ki seo bir sosyal hayattır.Sosyal hayatınızda ne kadar ön planda olursanız seo içinde bu yolları denemelisiniz.En önemlisi ne kadar çok arkadaşın var o kadar popülersin seo da budur işte…

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya ve Seo Optimizasyonu başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri