Son Model Araba park etme oyunları burada

Tanıtım Erdinç Koç 1.156 Görüntüleme

Araba yarışları istisnasız her insanın tutkusu olmayı başarmıştır. Öyle ki küçük yaşlardan itibaren insanların aklında beliren araba tutkusu gün geçtikçe yerini daha farklı duygulara bırakarak arabaya sahip olma isteğine dönüşmektedir. Bu yüzden insanların gerek yarış tutkusunu gerekse de arabaya sahip olma içgüdüsünü ortadan kaldırmak veya bir süreliğine duraksatmak için arabaparketme oyunları ortaya çıkmıştır. Tabii bu kategorideki oyunlar, size her zaman farklı alanlarda yani pistlerde maceraya atılma imkânı sunmaktadır.
araba-yarislari

Hal böyle olunca bu maceraların da kişiden kişiye değişir nitelikte olması onların ne kadar geniş bir kitleye hitap ettiğini açık ve net bir biçimde göstermektedir. Araba yarışları konusunda insanların ağzında binlerce yeni düşünce var ancak bunları uygulamak için belirli bir kesimin tüm değişikliği kabul etmesi gerekir. Öyle ki bu düşünce sistemine aykırı olan bir değişiklik olsa bile doğaüstü güçleri kapsamadığı için traktör oyunları oynarken size herhangi bir ekstra eylem çıkartmayacak ve kolaylıkla bu etapları tamamlamanıza olanak sağlayacaktır. Böyle bir durumdan en az etkilenmek isteyen kişinin kendiniz olmasını düşünüyorsanız oyun içerisinde kendi düzeninizi yani parkurunuzu oluşturmanız gerekiyor.

Oyunda size tanınan “new game” seçeneği ile adınızı yazarak oyuna başladığınızda bu bölüm sadece size ait oluyor ve dışarıdan kimsenin girmesine izin verilmiyor. Siz de oyunu yarım bıraksanız bile tekrar bilgisayar başına geçip bu oyunları açtığınızda kaldığınız yerden devam ediyorsunuz ve herhangi bir vakit kaybı veya güç dengesi bozukluğu yaşamıyorsunuz. Hal böyle olunca bu duruma ait bazı öz nitelikler de zamanla kendini göstermeye başlamıştır. Bunun olumlu sonuçları olduğu gibi olumsuz sonuçları da vardır ve hiçbir zaman bu tür genellemelere dair bir gelişim türü örneği insanlara sunulmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan ETİKETİN TÜKETİCİYE FAYDALARI başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri