Twitch’in iOS Uygulamasında Artık Mesajlaşma da Var!

Apple Erdinç Koç 4.864 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Oyun dünyasının en popüler canlı yayın mecralarından Twitch, iOS uygulamasında artık özel mesajlaşmaya izin veriyor…

Son zamanlarda büyük bir atak gerçekleştiren Twitch, bildiğiniz üzere epey popüler bir hal almış ve milyonlarca izleyiciye hitap etmeye etmeye başlamıştı. Oyun konsollarından tutun da diğer platformlara kadar pek çok cihaz üzerinden canlı yayın yapmayı mümkün kılan uygulama, şimdiyse iOS uygulamasına gelen yenilik ile haber konusu olmuş durumda.

Belirtilenlere göre Twitch’in iOS uygulaması içerisinde kullanıcılar arasında özel mesajlaşma artık mümkün. İzlediğiniz bir yayın sonrası ya da ulaşmak istediğiniz herhangi bir kişiye özel mesaj gönderebilirsiniz. Sadece iki kişi arasında kalan bu mesaj, bir nevi gizliliğe önem veren ve daha kişisel olmasını isteyen kullanıcılar için birebir.

Kullanıcılardan her daim geri bildirim almayı ihmal etmeyen Twitch yönetimi, elde edilen yorumlar neticesinde hizmetini iyileştirmeyi ve önümüzdeki günlerde daha da geliştirmeyi hedeflemekte. Yeni gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Bu gönderiye oy ver

Bir önceki yazımız olan iPhone'u VR cihazına çeviren kılıf! başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

beton duvar panelleri * poliüretan kiriş * fiber duvar panelleri * kültür taşı * duvar panelleri * taş kaplama * virüs koruma paneli * evde ek iş * tente fiyatları * çorap paketleme işi * telefon görüşme kabini

we love google
çorap paketleme