Twitch’in iOS Uygulamasında Artık Mesajlaşma da Var!

Apple Erdinç Koç 4.722 Görüntüleme

Oyun dünyasının en popüler canlı yayın mecralarından Twitch, iOS uygulamasında artık özel mesajlaşmaya izin veriyor…

Son zamanlarda büyük bir atak gerçekleştiren Twitch, bildiğiniz üzere epey popüler bir hal almış ve milyonlarca izleyiciye hitap etmeye etmeye başlamıştı. Oyun konsollarından tutun da diğer platformlara kadar pek çok cihaz üzerinden canlı yayın yapmayı mümkün kılan uygulama, şimdiyse iOS uygulamasına gelen yenilik ile haber konusu olmuş durumda.

Belirtilenlere göre Twitch’in iOS uygulaması içerisinde kullanıcılar arasında özel mesajlaşma artık mümkün. İzlediğiniz bir yayın sonrası ya da ulaşmak istediğiniz herhangi bir kişiye özel mesaj gönderebilirsiniz. Sadece iki kişi arasında kalan bu mesaj, bir nevi gizliliğe önem veren ve daha kişisel olmasını isteyen kullanıcılar için birebir.

Kullanıcılardan her daim geri bildirim almayı ihmal etmeyen Twitch yönetimi, elde edilen yorumlar neticesinde hizmetini iyileştirmeyi ve önümüzdeki günlerde daha da geliştirmeyi hedeflemekte. Yeni gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan iPhone'u VR cihazına çeviren kılıf! başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri