Twitter 200 milyon aktif aylık kullanıcıya Ulaştı

Sosyal Medya Erdinç Koç 1.200 Görüntüleme

Mart ayında 140 milyon aktif kullanıcıya ulaştıklarını duyuran Twitter son yaptığı açıklamada bu rakamın 200 milyonu geçtiğini kendi hesabı üzerinden dünyaya duyurdu.

Verilere bakıldığında 5 yıldan fazladır hizmet veren Twitter’ın özellikle son 15 aylık dönemde yükselişe geçtiği ve kullanıcı tabanını genişlettiği sonucu ortaya çıkıyor. Yaklaşık 5 yıllık bir geçmişi olan Twitter böylece kendi rekorunu kırmış oldu. En büyük rakibi Facebook’un 1 milyarı aşkın abonesi bulunuyor.

Twitter 200 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

LeWeb Paris’te konuşan Twitter‘ın Uluslararası Pazar Geliştirme Başkan Yardımcısı Katie Stanton, Twitter’ın Fransa’da bir ofis açacağını söylemişti. Bu da Twitter’ın yüzünü Avrupa’ya döndüğünün de göstergelerinden.

Aktif kullanıcı sayısı gerçekten de önemli. 200 milyon aktif kullanıcı sayısı da sürekli olarak artmaya devam ediyor ve Twitter, TV ölçümlemesi gibi ilginç konularla hayatımızda giderek daha çok aktif yer almaya başlıyor.

Bir önceki yazımız olan Twitter ve Seo Yöntemleri Püf Noktaları başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri