Twitter ve Seo Yöntemleri Püf Noktaları

Sosyal Medya Erdinç Koç 1.228 Görüntüleme

Google’nin sosyal ağlar ile ilişkisi günden güne güçleniyor. Google de trafiği çok olan siteleri sevdiğinden, arama sonuçlarının ilk sayfalarında genellikle Facebook ve Twitter yer alıyor. Peki olmazsa olmaz dediğimiz bu sektörde, trafik almasını istediğimiz sitemizin reklamını Twitter aracılığıyla nasıl yapmalıyız?

Öncelikle Twitter hesabınızı diğer sosyal ağlara (Facebook, Friendfeed, Linkedin Vsgibi) bağlayabilirsiniz. Bu yöntemle birlikte Twitter hesabınızda paylaştığınız gönderiler,

Twitter’ı kullanmayan diğer sosyal ağ kullanıcıları tarafından da görüntülenmiş olacaktır. Böylece Sitemizi Takip Eden sayısı çoğalacak ve sosyal medyada paylaştığınız içeriklere tıklanarak hitiniz artacaktır.

Image

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri