Ücretsiz Wordpres Dizi Botu, Php Wp Dizi Botu

Php Bot Erdinç Koç 2.871 Görüntüleme

Bot şahsım tarafından kodlanmış olup, ddizi.com sitesindenn kategorilerine göre dizileri çekmenize yarar. Bot dosyası ddizi.php dosyasıdır. bot dosyası criptolanmıştır. Kullanabilmeniz için dosya çlaıştırıldığında size bir kod verecektir. O kodu sitenizin anadizininde bulunan anasayfanıza ekledikten sonra bot çalışır hale gelecektir. kurulum için gerekli dökümanlar rar dosyası içersinde mevcuttur. Bot hakkında soru ve sorunlarınız için yorum yapabilrisiniz vaktim oldukça cevaplamaya çalışacağım. Emeğe saygı duymayıp. o criptoyu kırmaya çalışan yavşak arkadaşlar mutlaka olacaktır. O yavşak insanlar bilsinlerki yaptıkları şey yavşaklıktan başka bişey değildir.

Download : Tıkla indir

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“Ücretsiz Wordpres Dizi Botu, Php Wp Dizi Botu” üzerine 2 yorum

  1. Koray dedi ki:

    Halâ skindirik bi botu şifreleyen yavşaklar var.

    1. Erdinç dedi ki:

      sen ters ilişki sonucumu dünyaya geldin velet yapta senide görelim yetme seni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri