Ücretsiz WordPress Dekorasyon Botu

Php Bot Erdinç Koç 2.268 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Sizler İçin Hazırlamış Olduğum WordPress Dekorasyon WordPress Botunu sizlerle Paylaşıyorum.

WordPress Dekorasyon Botumuz Güncel 2 Siteden İçerik Çekebilmektedir.Arayüz Tasarım Olarak Birşey Yapılmamıştır.Geliştirilebilir Düzenlebilir bir dekorasyon botudur.Botumuz Hem Resim Hemde Yazı Çekebilmektedir.Ajax Olarak Hazırlamış Olduğum WordPress Dekorasyon Botunu Sizlere Ücretsiz olarak sunuyorum ve Sürekli WordPress Botu Sayfamda İsteğe Bağlı Zaman Buldukça Hazırlayıp Sizlere Sunacağım.

Öncelikle Şunu Belirtmeliyimki Botu İndirip Ticari Amaçla Satmayı Düşünen Kişilere Hakkımı Helal Etmiyorum.Bota Şifre Veya linkte Eklemedim.Bundan Ötürü Sizlere Ücretsiz Olarak Sunduğum WordPress Botunu Sayfama Üye Olarak Ve Bi Güzel Yorumunuzu Esgirmeyeceğinizi Temenni Ediyorum.

Son Olarak WordPress Bot Login Şifresi : erdinckoc

WordPress Dekorasyon Botu İndir

Rar Pass : www.erdinckoc.com.tr

İYİ GÜNLERDE KULLANMANIZ TEMENNİSİ İLE

İYİ ÇALIŞMALAR

ERDİNÇ KOÇ

Bir önceki yazımız olan Php Curl ile Bot Yapımı Php Hava Durumu Botu Php curl fonksiyonu başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“Ücretsiz WordPress Dekorasyon Botu” üzerine 2 yorum

  1. Hakan dedi ki:

    Bot harika ama keşke görselleri sunucuya çekecek şekilde ayarlayabilseniz hocam. Ellerinize sağlık.

    1. Erdinç Koç dedi ki:

      V2 Versiyonunda görseller hem sunucuya hemde 5 adet kaliteli dekorasyon siteleri eklenecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri