Pleksi Virüs Koruma Paneli Virüs Koruyucu Bariyerler

Genel Erdinç Koç 1.300 Görüntüleme

Eczaneler hasta insanların sıklıkla tedavisi gerekiği ilaç vb ürünleri temin etmek için sık kullandıkları alanlardan biridir. Bu durumda ülkemizde ve tüm dünyada salgın olan covid-19 corona virüsü enfekte olmuş kişilerde hastalıktan habersiz bir şekilde dışarıda ve toplu alışveriş merkezlerinde gezmektedirler. Eczane çalışanları ve hasta arasında mesafe koruma amacı ile üretilen eczane virüs koruma panelleri sayesinde nefes alıp vermede hapşırmadan doğacak enfekte durumlarının önüne bir nebze geçmiş olabiliriz.

Eczacıların kapı önü barikat ile kendi çabaları ile her ne kadar önlem alsada Türk Eczacıları Birliği tarafından’da önlem olarak alınması gereken banko üzeri virüs koruma panelleri ile eczacıların bu ürünleri kullanarak önlem alınması açıklanmıştır. Firmamız tarafından üretilen banko üzeri eczane koruma paneli istediğiniz ölçülerde boyutlarda firmamız tarafından ivedi bir şekilde üretilip türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Pleksiglass şeffaf koruma panelleri hakkında detaylı bilgi almak için https://viruskorumapaneli.com/eczane-corona-virusu-koruyucu web sitesini ziyaret edebilir yada 0506 861 99 25 numaralı telefonu şeffaf cam virüs koruma paneli siparişlerinizi arayarak bizlere iletebilirsiniz..

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Google Adsense Hesabı Çekilişi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri