Webtasarım

Tanıtım Erdinç Koç 1.344 Görüntüleme

Web tasarım teknolojinin gelişmiyle hayatımıza girmiş şuan gerek firmaların gerekse bireylerin kendini tanıttığı bir platform olmuştur. Dijital dünyada bir web sitesi ile internetten satış yapabilir, ürünlerinizi tanıta bilir ve işinizi dahada geliştire bilirsiniz.

Web Tasarım konusunda uzman kadrosu ile sizlere web tasarım alanında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü kurumsal hizmeti sunuyoruz. Web tasarımı Günümüzün en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Günümüzde web sitesi olmayan yani tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. Sizde daha fazla vakit kaybetmeden gelin günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan Dijital Dünya’ da Eflatun web tasarım ile yerinizi alın.
Web tasarımı dışında firmamız google optimizasyon, google ve diğer sitelerin reklam planlaması, e-mail marketing sosyal medya organizasyonu gibi projelerde de hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Sauna başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri