WordPress BoomBox Teması İndir

Temalar Erdinç Koç 1.761 Görüntüleme

Boombox wordpress teması, en güçlü viral içerik oluşturucu tarafından desteklenen viral haber magazin özel özelliklerle dolu, birinci sınıf bir tasarıma ve son derece özelleştirilebilir bir düzene sahip çok yönlü bir viral dergi temasıdır . Haberleri, listeleri, anketleri veya sınavları doldurun, sosyal paylaşım, trendler, tepkiler ve yukarı/aşağı oylama sistemleri aracılığıyla dağıtın, Blogcu topluluğunu teşvik edin ve her türlü adwords özel reklam yerleşiminden dolayı daha fazla reklamdan para kazanın. Hemen viral temasına sahip ol!

Boombox wordpress viral magazin haber teması son derece güçlü alt yapı ve optimize edilmiş kodlaması ile esnek ve kullanılabilir yapısıyla bombox onedio tarzı benzeri wordpress 2.6 versiyonu ile siz değerli ziyaretçilerimin beğenisine sunuyorum.

WordPress boombox teması için sistem gereksinimleri ise kısaca şöyle; Öncelikle wordprees sistemine sahip olmanız gerekir, PHP 5.4 veya üstü MySQL 5.5 veya üstü Apache mod_rewrite modülü etkinleştirilmelidir

WordPress’in PHP 7 sürümünü önermesine rağmen, şu anda PHP 7’yi destekleyen tüm eklentiler olmadığı için 5.4 veya üstünü kullanmanızı öneririz.

WordPress için önerilen sunucu gereksinimlerinin yanı sıra, WordPress için PHP belleğinizin 128MB’ye ayarlandığından emin olun.

Boombox teması Mac ve Windows üzerinde test edilmiştir ve şu tarayıcılarla uyumludur: IE11 +, Edge, Firefox, Safari, Chrome, Opera

Boombox teması, responsive ve tüm cihazlar için hazırdır ve tamamen duyarlıdır.

Boombox Temasını Hemen İndir

Bir önceki yazımız olan WordPress Ücretsiz Kurumsal İnşaat Teması başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“WordPress BoomBox Teması İndir” üzerine 4 yorum

 1. Oğuzhan dedi ki:

  Güncelleme alamıyacağız sanırım ?

  1. Erdinç Koç dedi ki:

   Malesef lisans sahibi olmanız gerekir ancak güncelleme geldikçe yayınlayacağım.

   1. serbest dedi ki:

    lisans olmadan kullanamıyormuyuz bu senin verdiğin temayı

    1. Erdinç Koç dedi ki:

     kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri