WordPress Takım Arkadaşları Eklentisi

Wordpress Erdinç Koç 3.478 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar bugün Sizlere bir çok web sitesinde bulunan team members ( takım arkadaşları ) bölümünü kod bilgisi olmayan arkadaşlar için aşşağıda vereceğim eklentiyi indirerek yükleyip kullanabilirsiniz böylece sizlerde yazar arkadaşlarınızın veya proje sorumlularınızı anasayfanızda veya başka sayfalarda gösterebilirsibiz.

Ayrıca belirtmekte fayda var eklenti durmadan güncelleniyor yani açık vs gibi durumlarda ve wordpress sürümlerinizle daima uyumlu hale getiriliyor.

Buyrun Eklenti

https://downloads.wordpress.org/plugin/team-members.zip

Bir önceki yazımız olan WordPress Admin Panel Güvenliği! başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“WordPress Takım Arkadaşları Eklentisi” üzerine 1 yorum

  1. Coşkun dedi ki:

    Güzel çalışma, teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri