WordPress Ücretsiz Keremiya Dizi Film Teması

Temalar Erdinç Koç 1.996 Görüntüleme

Evet Arkadaşlar Keremiya Film Dizi Teması Artık Ücretsiz Olarak Sunuluyor.Dilediğiniz Gibi kullanabilirsiniz. Ekran Görüntüsü Aşşağıdadır.

WordPress  film  dizi alanında kullanabileceğiniz ücretsiz bir wordpress temasıdır. Footer’da 1 adet yapımcının linki bulunmaktadır. kesinlikle silinmesini istemiyor Ücretsiz Olarak Dağıttığından Hakkıdır Diye Düşünüyorum. Tema kurulumunu, ayarlarını ve nasıl film ekleneceğini .txt dosyası içerisinde anlatılmıştır.

Temayı İndirmek İçin Resmin Üstüne Tıklayarak İndirebilirsiniz.

Kerimiya Dizi Film Teması

Bir önceki yazımız olan Joomla 3.0.x Ücretsiz Tema Arşivi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri