WordPress Whatsapp Chat Eklentisi

Genel Erdinç Koç 5.386 Görüntüleme

Bu eklenti sayesinde wordpress sitelerinizde whatsapp sohbet aktif edebilirsiniz Web sitenizden bir WhatsApp sohbetine doğrudan erişim sağlar.
WhatsApp sohbet uygulamasını açmak için whatsapp butonuna tıklamanız yeterlidir

Bu eklenti, mobil cihazları algılayabiliyor ve farklı url’ler gösterebiliyor, böylece Android ve IOS işletim sisteminde whatsapp uygulamasını açacak ve masaüstü bilgisayar  kullanıyorsanız WhatsApp Web’i açacabilecek.

Artık istediğiniz sayfada WhatsApp Sohbet Düğmesini shortcode ile ekleyebilirsiniz.

Eklentiyi : https://downloads.wordpress.org/plugin/wp-whatsapp-chat.zipBuradan indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WordPress Beyaz Sayfa Sorunu Çözümü başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]
Sending
User Review
5 (5 votes)

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri