Xbox Live dün gece çöktü

Oyun Erdinç Koç 1.612 Görüntüleme

Dün gece Xbox Live çöktü. Oyuncuların çok büyük kısmı hesaplarına girmek istediklerinde hata aldılar. Sorunun boyutu için Microsoft’tan Xbox One, Windows 10 ve diğer Xbox cihazlarında giriş sorunu” şeklinde bir açıklama yapıldı.

Xbox Live dün gece çöktü

Eğer zaten Xbox Live zaten giriş yapmışsanız her şey normal görünüyor ama dışarıdan girmeye çalıştığınızda sistem sizi reddediyordu. Olayın ardından Microsoft, kullanıcılara servis sayfasını göstererek sorunun kısa bir süre içerisinde düzeleceğini duyurdu.

Olayın nedeni, neden oyuncuların hesaplarına giremedikleri ise halen belirsizliğini koruyor. Microsoft sorunu olay yaşandıktan bir süre sonra çözmeyi başardı.

Bir önceki yazımız olan Galaxy S2 Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri