Yaşamak Tren ile Güzel

Tanıtım Erdinç Koç 1.234 Görüntüleme

Araba oyunları için savaş kategorisindeki oyunlar gibi çok fazla mücadele vermeniz gerekmiyor. Bu yüzden bu kategorideki oyunları oynarken sadece elinizi çabuk tutmanız ve taktiksel olarak ilerlemeniz gerekiyor. Yoksa karambole gidilen her yolda karşınıza plansız olarak bir şeyler çıkabilir ve sizi yavaşlatabilir. Bu yüzden önemli bir yarışın içinde bile olsanız bu şekilde yavaşlayarak yarıştan geri kalacaksınız. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmaktan kaçınmak isterseniz oyunlarda dikkatli olarak davranmanız yararınıza olacaktır. Spor oyunları konusunda bildiğiniz her şeyi yeniden tazelemek veya yeni şeyler öğrenmek artık hiç zamanınızı almıyor.

tren-oyunu

Ya da eğlenerek bu zamanı hem öğrenme aktivitesine hem de eğlence unsurunu bir arada bulundurarak vakit geçirdiğiniz için bir zaman kaybı olarak görmezsiniz. Sonic oyunları size bu konuda yardım edecek ve çocuklar için içinde gelişim unsurunu daha farklı şekillerde yansıtmak için insanlara katkısını sunacaktır. Gerek okul öncesi dönemde, gerekse okul döneminde ya da gençler için zor seviyeler için geliştirilmiş bölümlerde insanlara bu tür değişimler sunarak bunların daha fazla kişiye ulaşmasına olanak sağlayacaksınız.

Arabayı sürerken yapmanız gereken elbette ki dikkatli davranmaktır. Aracınızın önüne çeşitli tehlikeler ve sizi yavaşlatmak, yarıştan düşürmek adına tuzaklar kurulmuş olabilir. Bu tür engellere takılmadan yolda ilerlemek için sağ ve sol yön tuşlarını aktif bir şekilde kullanarak aracın kontrolünü düzgün bir şekilde yapabilirsiniz. Tabii bu işlemler için aracın yakıt seviyesini de oyun esnasında kontrol etmeniz gerekiyor. Sizi yarış dışı bırakmak isteyen rakipleriniz de size sağdan soldan darbeler vurarak dengenizi kaybetmenizi sağlayacaklardır. Ancak onlara tren oyunları oynarken gücünüzü göstererek aslında bir tesadüften ibaret olmadığınızı ve gerçek bir araba sürücüsü olduğunuzu gösterip onlardan önce etkisiz hale getirmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Son Model Araba park etme oyunları burada başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri