Yıldızlararası Filminin Tanıtımı

Genel Erdinç Koç 1.232 Görüntüleme

Yıldızlararası Filminin Tanıtımı

Yapımı : 2014 – ABD , İngiltere
Tür : Bilim Kurgu
Süre: 169 Dak.
Yönetmen : Christopher Nolan
Oyuncular : Matthew McConaughey , Anne Hathaway , Jessica Chastain , Elyes Gabel , Wes Bentley
Senaryo : Christopher Nolan , Jonathan Nolan
Yapımcı : Christopher Nolan , Steven Spielberg

Filmin özeti:

Ünlü ve efsane yönetmenin 2014 yılının sonlarında vizyona giren eşsiz bir uzay filmi ancak diğer uzay filmlerine göre çok farklı ve ilgi çekici uzay filmlerinden hoşlanmayanların bile hayran kaldığı muhteşem bir filmdir yıldızlararası filmi küçük bir kızı vardır ve her yeri kuraklık kaplamıştır ve dünyanın sonu gelmek üzere iken nasa ekipleri ile bir araya gelen babası yıldızlararasında yolculuğa başlar sonrasında devamı gelir ve orada ki 1 saat dünya saatine göre 7 senedir her ne kadar acele etseler bile geri dönüşü olmayan bu yola çıktıkları halde dönüşlerinde küçük kızı 90’lı yaşlara gelmiş ve babası ise genç durduğu halde 124 yaşlarındadır.

Bir önceki yazımız olan 2015 Asgari Ücret Ne Kadar Olacak başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri