Yurt Yuvası

Genel Erdinç Koç 1.089 Görüntüleme

Tercihlerin yapılmasıyla bütün yıl çalışan ve yorulan öğrencileri şimdide nerede kalacağım telaşı sardı. Ailelerinin yanından ilk defa ayrılacak öğrenciler bu dönemi en rahat en konforlu en huzurlu şekilde atlatmak istiyor. Özellikle kız öğrenciler ailelerinin sıcaklığını aratmayacak bir ortam arıyor. Bunun için Kırklareli kız yurdu seçkin kadrosu güler yüzlü çalışanları halden anlayan sahipleriyle öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. 2010’dan beri hizmet veren yurt Kırklareli kız öğrenci yurdu 126 oda ve 252 kişilik kapasiteye sahiptir. Öğrencilerin başarısı ve istikbalini ilke edinen yurt personeli öğrencilerin tüm isteklerine karşılık veriyor.

Kırklareli kız pansiyonu iki kişilik banyolu wc’li balkonlu odalarıyla ev rahatlığını aratmıyor. Üstelik tüm gün sıcak su hizmeti sunuyor. Günümüz çağında olmazsa olmaz olan interneti kablosuz bağlantıyla sınırsız olarak öğrencilere temin ediyor. Öğrencilerimize her türlü imkânı sunan yurt mescit revir hizmeti tv odası gibi çeşitli sosyal mekânları da sağlıyor. Günlük kat temizliği ve haftalık çamaşır ve oda temizliğini de sağlayan yurt açık büfe kahvaltısı ve çeşit çeşit anne sıcaklığındaki yemekleriyle kızlarımızın her türlü ihtiyacını düşünmüş. Ring servisler sayesinde de öğrenciler okullarına rahatça gidebiliyor. Erken saatte uyanıp trafik derdi çekmiyorlar. Etüt odalarında bulunan her türlü imkândan yararlanabiliyorlar.

Ailelerinde gözü arkada kalmasın 7\24 güvenlik kamera hizmetiyle görevliler çocuklarınızın her türlü mesuliyeti üstleniyor.24 saat resepsiyonda bekçi öğrencilerimizin güvenliği için nöbet tutuyor. Yurdun hizmetleri sıcak kadrosu eşliğinde öğrencilere sadece özel eşyalarını alıp gelmek kalıyor.

Bir önceki yazımız olan EN ETKİLİ VE GÜVENİLİR TERCÜME İŞLERİNİZ İÇİN SİZDE BU ADRESİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri