22 ocak panda ve 4 şubat pagerank güncellemesi

Seo Erdinç Koç 1.468 Görüntüleme

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle erdinckoc.com.tr ilk yazımı yazmanın heyecanı ile birlikte kısaca panda ve pagerank güncelemesinden bahsedeceğim.Bildiğiniz üzere bu panda güncellemesi ile özgün yazıların önemi ve kaliteli baclink alımı ortaya çıktı.

google panda ve pagerank güncellemesi

google panda ve pagerank güncellemesi

Bu aşamada herkes kendine belirli bir yol çizdi.Lakin herkesin atladığı önemli bir detayı sizlerle paylaşmak istiyorum.Artık anocther text önemi arttı. Kısaca açmak gerekirse bir teknojosi siteniz var direk olarak aynı kelimede link almak değilde “teknoloji harikası” gibi kelimesinde link almak daha önemli hala geldi.

Pagerang güncellemesi ile belirli dalgalanmalar yaşanmaya devam ediyor ve bir sürede devam edeceğe benziyor.Bizlerin en büyük hatası ise dalgalanma olduğu zaman çalışmaya ara vermemiz.En büyük yapılan yanlışlardan bir tanesi bu kaliteli güzel haber veya blog sitelerinden tanıtım yazısı alarak dalgalanma sürecinden en az etki ile kurtulmanız mümkün.Unutmamak lazımki seoyu bilmek ayrı uygulamak ayrı birşeydir.Başka bir yazımda görüşmek üzere

Bir önceki yazımız olan Search Engine Optimization Seo başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri