Avea ve Turkcell’de İphone6s Ön Satışta

Avea ve Turkcell’de İphone6s Ön Satışta

Apple Erdinç Koç 2.198 Görüntüleme

Apple’ın resmi satış fiyatı ve Türkiye çıkış tarihini açıkladığı iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin, operatörler tarafında ön sipariş tarihleri de belli oldu.

16 Ekim tarihimde Apple Store, perakende zincirler ve operatörler tarafından satışa sunulacak olan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelleri, 9 Ekim’de ön siparişe sunulacak.

Turkcell ve Avea Tarafından 9 Ekim olarak ön satışa sunulan iphone 6s ve İphone 6s plus modelleri için kayıtlar operatörlerin sitesinden alınmaya başladı. Ancak Vodafone hala iphone 6s için bir adım atmış gözükmüyor.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus, operatörlerle tarifenize ek olarak alınabilecek. Modellerin peşin fiyatlarını da hatırlatmakta fayda var.

iPhone 6s Türkiye fiyatı

iPhone 6s 16 GB fiyatı: 3099 TL

iPhone 6s 64 GB fiyatı: 3499 TL

iPhone 6s 128 GB fiyatı: 3899 TL

iPhone 6s Plus Türkiye fiyatı

iPhone 6s Plus 16 GB fiyatı: 3499 TL

iPhone 6s Plus 64 GB fiyatı: 3899 TL

iPhone 6s Plus 128 GB fiyatı: 4299 TL

Bir önceki yazımız olan Galaxy S2 Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri