Candy Crush Saga Hileleri

Tanıtım Erdinç Koç 1.577 Görüntüleme

Facebook sosyal paylaşım sitesi olduğu kadar bir çok oyun ilede kendini kanıtlıyarak kullanıcılara eğlenceli vakitler geçirtiyor.
Bir çok oyunu barındıran ve ücretsiz olarak sunulan facebookta sizlere candy crush saga oyununu anlatmak istiyorum.
Balon patlatma oyunlarına benzerliği ile tanınan bu oyunda, gerek görsellik gerekse oyunda verilen görevler dahilinde bir çok kesime hitap etmektedir.
İlk bölümleri ne kadar kolay olsada, level atladıkça yani ilerleyen bölümlere geldikçe zorlanacaksınız. Kimi zaman hamle sayınız yetmeyecek kimi zamanda can yetersiz gelecek.
Bizlerde sizler için oyun bölümlerini daha kolay geçmek ve arkadaşlarınıza fark atmanıza yardımcı olmak amacı ile candy crush saga hamle hileleri ve candy crush saga hileleri güçlendirici paylaşımlarında bulunacağız.
Sizler için sunulan hileler oyun güncellemesi olana kadar geçerlidir. Paylaşılan hediyeler ise 7 günlük bir süre içinde kullanabilirsiniz.
Şeker tadında oyunlar…

Daha Fazla Candy Crush Saga Hileleri İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Galaxy S2 Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri