Facebook’ta virüs salgını can yakıyor

İnternet Erdinç Koç 1.444 Görüntüleme

Nerede ise tüm ülkece kullandığımız Facebook'ta bugün oldukça zararlı bir virüs ortaya çıktı. Bir video görseli ile paylaşılan virüste 'IŞID'ın tank ile idam gerçekleştirdiği' söyleniyor. Aldanıp da videoyu izlemek için görsele tıkladığınızda, sizin adınıza birçok grupta paylaşım gerçekleştiriyor. Hatta profil bilgilerinize kadar ulaşılabilmesi muhtemel. Bu sebeple aşağıda görselini paylaştığımız virüse tıklamamanız gerekiyor.

Facebook'ta virüs salgını can yakıyor

Bir önceki yazımız olan 5G hız testinde şaşırtan sonuç başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri