Havok Microsoft Tarafından Satın Alındı

Genel Erdinç Koç 3.575 Görüntüleme

Microsoft resmi bir bildiriyle İrlandalı şirket Havok’u satın aldığını açıkladı. Böylece Havok, artık Microsoft projelerinde çalışacak. Özellikle geliştirdikleri fizik motoruyla oyun dünyasına damga vuran Havoc şirketi artık maharetlerini Microsoft bünyesinde sergileyecek.
Havok Microsoft Tarafından Satın Alındı
Şirket şu ana kadar dolaylı olarak EA, Ubisoft, Nintendo, Sony, Microsoft ve daha birçok önemli firmayla çalışmış ve onlara oyunlarında yardımcı olmuştu. Şirketin geliştirdiği gerçek zamanlı fizik motoru Havok Halo, Assassin’s Creed, Call of Duty, Destiny, Dark Souls, The Elder Scrolls ve Half-Life 2’de dahil olmak üzere 600’ün üzerinde oyunda resmi olarak kullanıldı.

Bakalım iki şirketin ortaklığı nasıl projelerde hayat bulacak.

Bir önceki yazımız olan Reklam Engelleme Uygulaması Adblock Satıldı başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri