HTC One A9’un Görselleri Sızdırıldı

Anroid Erdinç Koç 3.792 Görüntüleme

Bir dönem akıllı telefon piyasasında ciddi bir çıkış yakalayan, sonrasında ise adeta duraklama, ardından da gerileme dönemine giren HTC, piyasanın liderleri Apple ve Samsung‘a tekrardan kafa tutmak için kolları sıvamış ve karşımıza üst düzey telefonu HTC One A9 ile çıkmıştı.

Telefonun henüz resmi tanıtımı yapılmış değil. Bu sebeple ortada kesin olarak bildirebileceğimiz özellikler bulunmuyor. Ancak, bu zamana kadar pek çok telefonun görsel sızıntılarını yapan ve artık bizim de alıştığımız Twitter kullanıcısı @OnLeaks, bu sefer A9 ile ilgili kafamızdaki soru işaretlerini gidermiş ve telefonun resmi görsellerini paylaşmış.

Görsellerde farklı açılardan görebildiğimiz HTC One A9, bana nedense iPhone ailesinden bir cihaza bakıyormuşum izlenimi verdi. Sahip olduğu hatlar ve yapı sebebiyle ben şahsen iPhone’a benzettim.

HTC One A9'un Görselleri Sızdırıldı

HTC One A9'un Görselleri Sızdırıldı

HTC One A9’un Geekbench test sonuçlarına buradan ulaşabilir, telefonun -muhtemel- özelliklerine göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung'tan Sıradışı Bir Kavisli Telefon Modeli Geliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri