iOS 9.1’in Beta 4 Sürümü Çıktı!

Apple Erdinç Koç 1.262 Görüntüleme

Bildiğiniz gibi iOS, Apple’ın tüm cihazlarına özel olarak uyarlayarak kullandığı bir işletim sistemi. Bu işletim sistemi son sürümü olan 9.0 sürümü ile ilk kez Apple lansmanında resmi olarak tanıtılmıştı. İşletim sisteminin kullanıma sunulmasıyla birlikte birçok hata bildirilmeye başlandı ve çoğu kişi için güncelleme, indirilmeye sunulduğu akşam kullanıma kapatıldı.

Bu indirme sorunu ile başlayan sorunların ardından birçok teknik sorun geldi. Gelen bu sorunlar, işletim sisteminin geliştiriciler için özel olarak çıkartılmış olan sürümlerini de etkiledi ve etkinlikte tanıtılan iOS 9.1 Beta 1 sürümünü kullanan geliştiriciler, bu sorunları yaşadıklarından dolayı Apple’dan bir sistem güncellemesi talep ettiler. Geliştiriciler bu taleplerinin nedeni olarak işletim sisteminde bulunan stabilite ve performans sorunlarını gösterdiler.

iOS 9.1'in Beta 4 Sürümü Çıktı!

Apple bugün yaptığı açıklama ile iOS 9.1 Beta 4 sürümünün geliştiricilere sunulduğunu duyurdu. Apple’ın önceden sorunlar yaşadığı 9.1 Beta sürümlerinde bulunan çoğu sorunun bu yeni sürüm ile birlikte giderildiği bildirildi. İlerleyen günlerde Apple’a yapılacak geri bildirimlerden yeni sürümün performansı hakkında daha detaylı bilgiler alabileceğiz. iOS 9.1 Beta’larının aldığı 4. güncelleme olan bu güncellemede sorunların yine giderilememesi, kullanıcıları oldukça kızdıracaktır.

Bir önceki yazımız olan General Mobile 4G Gibi Android One Cihazlarına da Android 6.0 Güncellemesi Başladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri