İstanbulda Deprem 08.01.2013

Genel Erdinç Koç 1.011 Görüntüleme

İstanbulda Saat 08.01.2013 16.20 Sularında Şiddeti 5.8 Şiddetinde belirnen bir deprem yaşandı. Şiddetini Şuanda Hissetmiş biri olarak 7.kat’da çalıştığım ortamı beşik gibi 10 -15 saniye salladığını söyleyebilirim Merkez Üstünün Büyükçekmece Olduğu Depremde İnsanlar Büyük Panikle Kendilerini dışarıya attı .Merkez üssü Saroz Körfezi olan 5,8 şiddetindeki deprem, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Tekirdağ, Edirne illerinde de hissedildi.Allah Bu Kışta Kıyamette Kimseyi evsiz barksız bırakmasın Dışarıda kalanlara deprem zedelerin allah yardımcısı olsun.

İstanbulda Deprem

İstanbulda Deprem

Bir önceki yazımız olan Google'den İnanılmaz Şaka başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri