Samsung Galaxy S4 S IV 14 Mart’ta Tanıtılıyor

Anroid Erdinç Koç 1.920 Görüntüleme

Akıllı telefon dünyasının en çok merak edilen telefonlarından olan Samsun Galaxy S4  SIV için doğrulama geldi ve resmi lansmanın 14 Mart tarihinde yapılacağı açıkladı. Samsung Mobile’ın bir numaralı ismi olan JK Shin tarafından teyit edilen tarihte, New York’ta yapılacak özel bir etkinlikte lanse edilecek Galaxy S IV, Samsung tarafında Galaxy S sonrası için dünya lansmanı Amerika kıtasında gerçekleştirilmiş nadir telefonlardan bir tanesi olacak.

Samsung-Galaxy-S4 -IV

Teknik özellikleri hakkında çok fazla dedi kodu dolaşan Galaxy S IV’ün 5-inç büyüklüğünde ve Full HD çözünürlüğünde Super AMOLED ekrana, yüksek frekansta çalışan 4 çekirdekli yeni nesil işlemciye, en az 2GB bazı iddialara göreyse 3GB büyüklüğünde bellek kapasitesine, Android 4.2.1 işletim sistemine, tamamiyle yenilenmiş bir kameraya ve Galaxy S III’e kıyasla daha büyük pil kapasitesine sahip olması bekleniyor.

Tasarım olarak ne gibi yenilikler sunacağı henüz bilinmeyen telefonun, Avrupa ile benzer tarihlerde ülkemize de girmesi bekleniyor. Sony Xperia Z ve HTC One’ın satışa sunulacağı tarihlerde lanse edilecek Galaxy SIV için Samsung’un çıtayı yüksek tuttuğu ve Galaxy S III’den daha fazla satmayı hedeflediği belirtiliyor.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S3 Sorunları ve Ben başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“Samsung Galaxy S4 S IV 14 Mart’ta Tanıtılıyor” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    harika bir telefon iphone yanında halt yemiş

    1. Erdinç dedi ki:

      Görüntü olarak öyle ama iphone gibi değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri