Seosihirbazı Güncel Seo Dersleri

Seo Erdinç Koç 1.735 Görüntüleme

Bir websayfası sahibiyseniz ve e-ticaret ve ürünlerinizi internet üzerinden pazarlamayı amaçladığınız bir websayfanız var ise SEO “Search Engine Optimization” türkçe anlamı ile  Arama Motoru Optimizasyonu ifadesiyle yolunuz kesismiştir.

İlk arama motorları akıllı değildi, bu yüzden onların sıralama algoritmaları anlamaya nispeten kolaydı. Bir zaman vardı Infoseek algoritması neredeyse tamamen anahtar kelime yoğunluğu ve anahtar kelime yoğunluğuna dayanıyordu şimdi ise tamamen yeni algoritmalar yayınlanarak bunlar tamamen hayal oldu diyebiliriz.

SEO çalışması web siteniz ile arama motorları arasında tahmin bile edemeyeceğiniz kadar olumlu ilişkiler doğurabilir. Bunun yanında eksik bilgiler ışığında yapılan hatalı çalışmalar arama motorlarının sitenizi görmezden gelmeye başlaması gibi telafisi zor sorunlar doğurabilir.

Kurumsal SEO danışmanlığı konusunda uzmanlaşan SeoSihirbazi ekibi, arama motoru optimizasyonu konusunda edindiği tecrübeleri site sahipleriyle paylaşıyor. Web siteniz için Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarıyla çalışmış, sosyal medyanın gücünün farkında olan profesyonel bir kadrodan destek almayı düşünüyorsanız seosihirbazi.com adresini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

Bu gönderiye oy ver

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir