Tesettür giyim ile ilgili haberler

Tanıtım Erdinç Koç 1.559 Görüntüleme

Sokaklarda gördüğümüz kıyafetleri giyen yani tesettür giyim konusunda kendine özen gösteren ve kapalı giyinen bayanlar hakkında çıkan haberler tüm kamuoyunu ve insanları aşırı derecede üzmektedir.Aynı zamanda bununla da kalmayıp Müslüman bir halkın düşüncelerini kötü yönde etkilemektedir.Sosyal paylaşım alanlarında kapalı giyim tercih eden bayanlarımızın durumlarını görüyorsunuz.Tesettür konusunda tesettür giyim yapan bayanların hepsinin hemen hemen uygunsuz resimleri bulunmakta.

İnsanlar buna inanıyorlar yani diyorlar ki kapalı giyim tercih eden tesettür giyen bayanların bir amacı varmış gibi görmeye başladılar.Oysa eskiden bu tip giyinen bayanlara duyulan bir saygı vardı şimdi ise tam tersi bir durum söz konusu aslına bakacak olursanız tesettür modası bu sebepledir ki neredeyse tüm bayanlarımız tarafından kabul görecek bir şeyken şuan kimse bu konuyla ilgilenmiyor bile.Ayağına uzun çizme modelleri giymiş kıyafetleri kısacık olan akılda bir şeyler çağrıştırmak için giyinene bayanlar bunlar.

tesettür giyim modelleri ni incelediğinizde görüyorsunuz ki aslında hiç alakası olmayan kıyafetleri giyen bayanlar onlar yani o resimleri pozları verenler aslında kapalı giyim yada tesettür giyimle uzaktan yakından alakası olmayan bayanlardır.Bu bayanların bu şekilde kıyafetlerini değiştirip resim çektirmelerinin amacı tamamen ilgi çekmek amacıyla dır.Eskiden mini etek giyenler resim çektirir ilgi çekerlerdi ancak şimdilerde maalesef artık eskisi kadar ilgi görmüyor açık giyim ile resim çektirmek.Tam tersine döndüğü içinde bir grup kendini akıllı sanan bayan bu şekilde davranıyor.Lütfen bu konuya dikkat edin sağlıcakla kalın.

Bir önceki yazımız olan Osmaniye Mersin ve Adana Satılık Ev İlanları Sitesi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“Tesettür giyim ile ilgili haberler” üzerine 2 yorum

  1. Ece dedi ki:

    Özel günler için tesettür giyim konusu gerçekten çok büyük sıkıntı ne giyelim ne yapalım şaşırıyor insan ama bir şeyler uyduruyoruz işte dolabın sağlam olması lazım baya bir şeyler olması lazım

    1. Erdinç dedi ki:

      Fazlayada Gerek Yok Diye Düşünüyorum. Kendine Yakışanı giydikten sonra kendini onun içinde güzel gördükten sonra no problem ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri