Turkcell’de 4.272TL’den 8.300TL’ye Varan Kontratlı iPhone 6S Fiyatları!

Mobil Erdinç Koç 1.611 Görüntüleme

Bildiğiniz gibi ülkemizde telefonların taksitli satışı artık bulunmuyor. Sadece Evkur gibi yerlerden senet ile alabildiğiniz telefonlar için bir anda 2.000 lirayı aşan fiyatlandırma için kontratlı satış ile satın almak daha cazip gelmekte.

Ancak operatörler de bu kontratlı satışlarında bariz fiyat farklı koyuyorlar. Bir nevi vade farkı olarak görebileceğimiz bu uygulama hali hazırda 3.000TL’den fazla fiyatlandırmaya sahip iPhone 6S için de büyük miktarlarda paraya denk geliyor. Eğer Turkcell üzerinden kontratlı bir iPhone almak isterseniz 24 ay veya 12 aylık bir ödemenin ardından toplamda 4.200TL’yi aşan bir minimum ücret ile karşı karşıya kalacaksınız.

Turkcell'de 4.272TL'den 8.300TL'ye Varan Kontratlı iPhone 6S Fiyatları!

Yeni nesil iPhoneların en pahalı fiyatlandırması ise haliyle 128GB depolama kapasitesine sahip olan iPhone 6S Plus modeli için geçerli. Bu da 24 aylık ödeme seçeneği ile beraber 8.300TL’yi aşan bir fiyata ulaşıyor. Yani ikinci el bir araba fiyatı!

Oldukça yakın fiyatlandırmanın da Vodafone’da görüldüğünü belirtelim. Yani Turkcell’e has bir fiyatlandırma bu değil. Ayrıca fiyatların bu kadar uçuk seviyelere çıkmasının sebebi ise kontrata dahil olan paketler. Minimum olarak her yöne 1.000dk 1.000sms ve 4GB internetin dahil olduğu fiyatlandrımalarda maksimum olarak da her yöne 4.000dk 1.000sms ve 8GB internet bulunuyor.

Turkcell'de 4.272TL'den 8.300TL'ye Varan Kontratlı iPhone 6S Fiyatları!

Minimum paket olan İnterneti Bol Hepsi Bir Arada paketinde de hem 12 aylık hem de 24 aylık ödeme seçeneklerinde toplam fiyatta bir fark bulunmuyor. Bunu da belirtmekte fayda var. Ayrıca 225TL ile başlayan telefon+paket taksit fiyatları aylık 417TL’ye kadar da çıkabiliyor.

Ayrıca peşin fiyatına almak isterseniz iPhone 6S 3.079TL fiyata sahip iken iPhone 6S Plus ise 3.479TL fiyatlandırmaya sahip. Yine en pahalı cihaz ise iPhone 6S Plus ve fiyatı ise 4.279TL olarak belirlenmiş.

Bir önceki yazımız olan HTC One A9'un Görselleri Sızdırıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri