Ücretsiz Google Adsense Hesabı Çekilişi

Genel Erdinç Koç 3.280 Görüntüleme

Merhabalar arkadaşlar uzun zamandır işlerim’in yoğunluğu sebebi ile burayla pek ilgilenemedim ancak ülkemiz ve tüm dünya malum korona covid-19 virüsü illeti ile uğraşırken ülke genelinde #evdekal #evindekal etiketi ile evlerimizde kendimizi karantinaya alıyoruz, Umarım tez zamanda bu illetten kurtulur güzel günleri hep birlikte sevdiklerimizden ayrı kalmadan devam edeceğiz. Neyse konuyu çok fazla uzatmadan başlıkta’da belirttiğim gibi google adsense hesabı alamayan sitesini onaylatamayanlar için sitelerinizi onaylatabilirim yada elimde bulunan hesaplardan birini siz şanslı ziyaratçilerimden birine hediye edeceğim.

Yapmanız gereken konu altına yorum yaparak “katılıyorum evimdekalıyorum” yazmanız ardından bu konumu blogları olan arkadaşlar kendi bloglarında paylaşırsa sevinirim lütfen konu altında yorum yazarken kullandığınız mailler kullandığınız geçerli mailleriniz olsun ki çekiliş sonucu kazanana dönüş sağlayabileyim. Çekilişimiz Canlı olarak youtube kanalında belirlenecek çekiliş sonucumuz 20 nisans 2020 tarihinde yapılacaktır.Çekilişe sadece 1 kere katılabilirsiniz. Bol Şanslar.

 

GOOGLE ADSENSE HESAP ÇEKİLİŞİ BAŞLIYOR

#evindekal #evindekaluturkiye #evimdeyimguvendeyim.

Bir önceki yazımız olan Google Ignaz Semmelweis Doodle başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri