WordPress Beyaz Sayfa Sorunu Çözümü

Wordpress Erdinç Koç 3.359 Görüntüleme

Merhaba eski ama hala yapılan hatalardan dolayı sıklıkla karşılaşılan wordpress admin panel beyaz sayfa sorununa deyineyeceğiz, WordPress sitelerimizde kullandığımız temalar, eklentiler sebebiyle sıklıkla karşılaşılan beyaz sayfa sorununa küçük bir kod ile fixleme işlemi yapacağız wordpress sitemizin kurulu olduğu dizine ftp programları aracılığıyla bağlanalım ardından wp-includes klasörüne giriş yapıyoruz wp-includes klasöründe bulunan pluggable.php dosyamızı bir editör program yada notepad++ aracılığıyla açıp <?php tagının hemen altına gelecek şekilde ob_start(); kodunu yazıp ardından kaydettikten sonra dosyamızı tekrar bulunduğu dizine tekrar üzerine yazdırıp atıyoruz böylece uyumsuz eklentiler veya tema functionslarında kullanınlan sorunlu kodlamaları fixleyip beyaz sayfa sorunundan kurtuluyoruz.Bu işlemi yapıp hala sorun yaşayan arkadaşlar olursa eğer konu altından yorum bırakarak yardım destek talebinde bulunabilir.

Bir önceki yazımız olan WordPress Hızlı İndex Alma Yöntemi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri