WordPress Geç İndex Sorunu Çözümü

Webmaster Erdinç Koç 2.350 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Merhaba Arkadaşlar 2 Hafta Kadar Sitem Hızlı İndex Almıyordu Yazdıgım Yazı 30 Sn’de index alan blogum index almayı 2 – 3 gün bile sürmeye başlamıştı. Bu Sorunu  Çözmem gerektiğini ve nasıl eski haline getirebileceğim sorusunda arayışlar içerisine girdim ve doğru sonuca ulaşabildim. Bazı Arkadaşlar bu işi ücret karşılığında yapabilir ama yapılanların bazılarından ise sonuç alınamamaktır.Gece Gündüz Arayışlarım Sonucunda Netice Ulaşmış bulunmaktayım ve benle birlikte geç index sorunu yaşıyan arkadaşlarada derdine derman olmak için makalemde yer vermeye karar verdim.

Hızlı İndex Sorunu Çözümü

Hızlı İndex Sorunu Çözümü

Geç İndex Sorunu Güncellemeden dolayı olduğunu düşünüyorum ve yaptıklarım aşşağıdaki gibidir.

1. Sitenizin on page sayfa içi optimizasyonunu yeniden ayarlamak ayarlatmak.

2. Güncel Alexa değerleri iyi olan 2 – 3 blogtan link almak.

3. Sosyal Medya Sosyal medya bu işin tamamen ilacı diyebilirim. Google plus , facebook  ve twitter fazla abartmamak şartı ile.

4. Özgünlüğünüzü kaybetmeyin ve sürekli güncel içerikler girin.

5. Webmaster araçlarını kullanarak google bot gibi getir seçeneğini ana indexi’nizi yani anasayfanızı ve diğer alt sayfaları hepsini işaretleyerek taratın.

6. WordPress Sürümünüzün ve Eklentilerinizin güncel olmasına önem verin.

Yukarıda vermiş olduğum 6 adet işlemden sonra maksimum 2 -3 gün arasında index hızının yerine gelmiş olucaktır. Spamdan Uzak Durmanızı Forum Backlink, Z.Defteri Backlinklerden Kaçının. Aşırı Temiz Olmayan Bağlantılar Yüzünden Sitenizi Filtreye Sokabilirsiniz ve kurtulamayabilirsiniz.

1/5 - (1 vote)

Bir önceki yazımız olan WordPress Ücretsiz Keremiya Dizi Film Teması başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

beton duvar panelleri * poliüretan kiriş * fiber duvar panelleri * kültür taşı * duvar panelleri * taş kaplama * virüs koruma paneli * evde ek iş * tente fiyatları * çorap paketleme işi * telefon görüşme kabini

we love google
çorap paketleme