WordPress Video Botu Ücretsiz

Php Bot Erdinç Koç 2.552 Görüntüleme

Evet Arkadaşlar WordPress Video Botu İle Sizlerleyim.

WordPress Dekorasyon Botunun Özelliklerine Gelicek Olursak Etiketleri Görme Ve Ekleyip Kaldırabilme Aynı Anda Birden Fazla Video Çekme,Video Thumb Resimleri Kendi Ftpnize Upload Edilmesi,Başlık İçerik Düzenleme.

Bu Botu Sizler İçin Ücretsiz Paylaşıyorum Herkesin Bir Video Sitesi Olsun. Herkesin Bir WordPress Video Botu Olsun.

Kurulum Olarak : indirdiğiniz Klasoru Zipten Çıkarıp Klasör Halinde ftp ana dizinine Atmanız ve site.com/videobot olarak çağırmanız Olucaktır.

Güncel Yeni Botlarla Sağlık , Haber botu , Program Download botu , Şarkı Sözü Botları İle Çok Yakında Bloğumda Bulabileceksiniz.

Botu İndirmek İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz WordPress Haber Botu V3 Sizlerle başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“WordPress Video Botu Ücretsiz” üzerine 2 yorum

  1. gizlese dedi ki:

    yeterince iyideğil youtubedeb ceken bir bot arıyorum

    1. Erdinç dedi ki:

      iyisini sen yapıcaksın herkes faydalansın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri