Dragon City Hileleri

Genel Erdinç Koç 1.607 Görüntüleme

Dragon city oyunu facebook platformunun en gözde oyunları arasında yer almaktadır.
Büyük bir dünya düşünün ve bu dünyanın içinde bulunan farklı özellikde adalar.
Oyuna başladığınızda ilk önce göreceğiniz şey kuluçka yeridir. Yumurtaların ejderhaya dönüşümü için gerekli sürede bu kuluçka merkezinde bekletilecektir. Süresi dolan yumurtalar ejderhaya dönüştükden sonra özelliğine göre adalara yerleştirilir.En Güncel Dragon city hileleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

dragon-city-altın-hilesi
Oyun başlangıcında size verilecek olan alev ejderhası ve buz ejderhası ile aşk adasında çiftleştirme sonucu ilk özel ejderhanıza sahip olacaksınız.
Market bölümünden dilediğiniz yumurtayı alabilirsiniz. Unutmamanız gereken nokta gold miktarınız ve gems yani değerli taş miktarınız az ise herşey alamazsınız.
Bizler dragon city oyun yardımı için sizlere altın hilesi ve değerli taş hilesi sunmaktayız. Sizler için sunacağımız dragon city hilelerini güvenle kullanabilirsiniz.
Markette bulunmayan özel dragonlar için ise ejderha hilemizden yararlanabilirsiniz.Almış olduğunuz ejderhaları çilek yada food ile besleyerek seviye atlatabilirsiniz. Food miktarınız azaldığı zaman 15 saniyede 1500 food hilesi ile food miktarını artırın.
Sizler için sunulan güncel dragon city hileleri bazen 8 levelden sonra çalışıyor yani siz 7 levelde bu hileleri kullanamıyacağınız için, videolu olarak anlattığımız exp yani level hilesini kullanarak seviyenizi yükseltin.
Oyunda arkadaşlarınıza yada rakiplerinize karşı ezik düşmemek için daha güçlü olmalısınız. Daha güçlü olmak içinde sizlere sunmuş olduğumuz oyun hilelerinden faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook Oyun Hileleri başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri