İZMİR’DE YAŞANANLAR

Genel Erdinç Koç 903 Görüntüleme

Ülkemizde pek çok insan İzmir’e gitme ya da İzmir’den haberdar olma konusunda birçok merakı bulunmaktadır. Ülkemizde en önemli şehirlerden olan İzmir ünlülerin ve önemli insanların ilgi odağı olduğu için tüm ülkenin de haberdar olması gereken bir şehir olma özelliğini taşımaktadır.
Büyük şehirlerarasından en önemli olarak görülebilen İzmir pek habere konu olabilmektedir. Bu şehrin anlatmayla bitmemesi birçok haberin oluşmasını sağlamaktadır. Yaşanan bir olayın en sağlıklı şekilde aktarıldığı İzmir haberleri platformu oldukça aktif haber sunan bir sitedir.

Yaşanan olumlu ya da olumsuz her olayı en tarafsız şekilde aktaran bu platform İzmir’in nabzını tutan ve en çok tercih edilen haber sitesi olmuştur. Sitenin bizlere verdiği haberin güncel olması ve birçok alanda haber vermesi sadece haber yapmak amacının olmadığını göstermektedir. Ülkenin hemen tüm ünlülerin tatil için seçtiği İzmir’de magazin üzerine her yıl yüzlerce haber çıkabilmektedir bu sebeple magazinin merkezi olan İzmir haberleri bizlere sevdiğimiz ünlülerin yaşamları hakkında en doğru bilgiyi vermektedir.
Sitenin kolay bir ara yüzü ve oldukça aktif bir haber akışı sunması düzenli olarak yeni haberlerle karşılaşmamızı sağlamaktadır. Ziyaretçi sayısına bakıldığında düzenli olarak artıyor olması ise bizlere bu sitenin İzmir hakkında haber niteliği taşıyan en doğru haberlerin verildiğini göstermektedir. Tüm ülke tarafından sık bir şekilde takip edilen bu haber sitesi ülkenin en önemli şehri olan İzmir’de yaşanan olayların yanı sıra tüm ülkenin de en sağlıklı haberlerini bizlere taşımaktadır.

Bir önceki yazımız olan Koltuk almadan önce mobidekorasyon.net'i incelemekte yarar var başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri