Sauna

Tanıtım Erdinç Koç 1.192 Görüntüleme

Sauna imalatı yapan firmamız 1992 yılında kurulmuş olup Türkiye’ de sauna sektörünün en iyi ve köklü firmalarından biridir. Sauna imalatı gibi üretimlerini istanbulda yapan firma alanındaki 17 yıllık tecrübesi, üstün müşteri memnuniyeti ve geniş ürün yelpazesiyle 1992 yılından itibaren sauna sektöründe faliyet göstermeye başlamıştır.

Sauna’nın faydaları gün geçtikce dahada konuşulmaya ve uygulanmaya başladı.Sauna öyleki Günümüzde artık her evde bulunması gereken bir sağlık gereci durumuna gelmiştir. Çoğu aile gün boyunca yaşadığı sitrese dayalı rahatsızlık ve sorunlardan sadece 15 dakikalık bir seansı ile hem fiziksel hemde zihinsel olarak rahatlamaktadır.

Karadeniz Sauna ekonomik fiyat politikası, kaliteliteden ödün vermeyen bir üretim aşaması ve satış sonrası hizmet garantisiyle müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Kuruluşundan bu yana alanında bir çok başarılı projeye imza atmış olan firma, bu günde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bir önceki yazımız olan Webmaster forumu ve hosting firmaları hakkındaki fikirlerim başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri