Yorum Backlink Nedir? Faydaları Nelerdir

Backlink Erdinç Koç 1.955 Görüntüleme

Merhaba Blog Takipçilerim Sizlere Bugün Yorum Backlink Hakkında bilgiler vereceğim.Yorum Backlink Nedir ? Yorum Backlink’in Faydaları Nelerdir Bunları Bu Yazımızda Aydınlatacağız.
Backlink web sayfalarınız için almış olduğunuz tüm bağlantılara verilen isimdir. Bir çok backlink çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biriside yorum backlink namı diğer blog backlink çeşididir. Bu backlink çeşidi geçmiş dönemlerde seo için  çok popüler ve çok faydalı bir backlink türüydü. Anlık ve kalıcı etkileri bulunmaktaydı fakat son dönemlerde kuruluşların ve bireylerim yorum backlink olayını çok fazla abartmasından dolayı google yapmış olduğu güncellemeler ile yorum backlink olayını spam link olarak algılamaya başladı.

yorum backlink

 

Günümüzde hala doğru kullanıldığında çok büyük etkisi olan yorum backlink tercih edilebilir. Nitelikli olarak alındığından çok büyük ve kalıcı etkisi olduğunu söyleyebiliriz.

Azda olsa blog backlink ‘in riskleri vardır. Ben bu riskleri göze alamam farklı bir backlink kaynağı bulmalıyım diyenlerdenseniz sizlere önerimiz blog tanıtımı ve forum tanıtımlarıdır. Blog ve forum tanıtımları ile web sayfalarınızı hem otoriter hem sevilen site haline getirebilirsiniz. Blog tanıtımı ve forum tanıtımı şeklinde alacağınız backlink kaynakları google algoritmalarınca çok popüler hale gelmiştir.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Pr7 Edu Backlink Arşivi başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“Yorum Backlink Nedir? Faydaları Nelerdir” üzerine 2 yorum

  1. Hicabi dedi ki:

    teşekkürler kardeşim benim kişisel bloğum sanırım sandbox a düştü hiç index almıyor yeni konular ve içerikler var mı tavsiyen bunun için?

    1. Erdinç dedi ki:

      Web Siteni İncelemek Lazım Neler olduda sandboxa düştü bunları araştırmak lazım. Ancak Sandbox Yapıştımı Bırakmaz Adamın Yakasını Kolay Kolay..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri