22 Ocak Google Panda Güncellemesi

Webmaster Erdinç Koç 2.362 Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar Panda Penguen Güncellemeleri Derken Google Durdurak bilmiyor. Google 22 ocak 2013 tarihinde twitter sayfasına google panda güncellemesi olduğunu duyurdu. Güncellemelerin Ardı arkası kesilmezken. Google’nin Twitter sayfasından Panda algoritması güncellemesinin yapıldığını duyurdu.Açıklamaya göre ingilizce arama sonuçlarının %1.2 si etkilendiği açıklandı… Bu Algoritma güncellemeleri nedeni ile seo oldukça zorlaşacağa benziyor. Arama motoru Google’de bir çok webmaster bu algoritma güncellemeleri nedeni ile büyük kayıplar yaşadığını ve artık olur olmaz algoritma güncellemelerinin son bulmasını istiyorlar.Google Resmi Blog’unda ise bu güncellemelerden en fazla yabancı siteler etkilenmiş olup,yabancı webmasterlar kopya içerik ve spam linklerden şikayetçi kopya içerikli sitelerin sıralamarda daha yukarıda olduklarını özgün olan sitelerin ise yerlebir oldukları bağırık çağırıyorlar.Forum Backlinklerin tanıtımların bu güncelleme ile tamamen yok olduğunu belirtmişler ve forum tanıtımları yorum backlinklerin zarar verdiğini noktalayarak belirtmişler.

Panda Güncellemesi

Bütün Gelişmeleri ve değişiklikleri konu altında daima güncelleyeceğim. Sizlerde Konu İle alakalı yorumlarınızı bırakabilir tartışarak bu güncelleme ile alakalı neler yapılabilir ne gibi zararları getirileri olduğunu yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google Adsense Başvuru Yöntemleri başlıklı makalemiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

“22 Ocak Google Panda Güncellemesi” üzerine 3 yorum

 1. teknoloji dedi ki:

  Bakalım google amcacığımız yine dur durak bilmiyor haklıda haklının hakkını alması için gereli bu çalışmalar.

  1. Erdinç dedi ki:

   Peki Haklı Olanlar Kopya İçerikciler mi ? Yoksa Spam Yapanlarmı ??

 2. Maraş Haber dedi ki:

  Bu güncellemeler kimini al aşağı ediyor kimini vezir ediyor. Hadi hayırlısı diyelim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri