Google Haritalara Materyal Tasarım geliyor

İnternet Erdinç Koç 1.496 Görüntüleme

Android KitKat ile hayatımıza girip, Lollipop ile iyice oturan minimalist “Materyal Tasarım”, Google’ın başarılı servisi Google Haritalara’da uğrayacak gibi gözüküyor. Eski karışık ve yumuşak hatların yerine, çok daha sert ve keskin hatlara sahip olan Materyal Tasarım’lı uygulamalar, yeni tasarım trendine uyum sağlayarak modern bir çizgi çiziyor.

Bugün ise 9to5Google isimli internet sitesi tarafından yayımlanan ekran görüntüsü, Google Haritalar’ın da bu tasarım çizgisinden nasibini alacağını ortaya koydu. Şuan için güncellemenin ne zaman geleceğine dair kesin bir bilgi olmasa da, çok kısa süre içerisinde Google Haritalar, yeni tasarımına kavuşacak gibi gözüküyor.

Google Haritalara Materyal Tasarım geliyor

Bir önceki yazımız olan Türkiye'de Google Kullanım Oranı %90'ın Altına İndi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Erdinç Koç}

Merhabalar Öncelikle Sitemi Ziyaret Ettiğiniz için Öncelikle Teşekkür Ederim. Erdinç KOÇ 26 ARALIK 1986 Pazar Günü Dünyaya Soğuk bir ayda gözlerini açmış masum ailenin ilk çocuğu olarak dünya’ya geldim. Webtasarım ve Linux Konusunda daha çok bilgi edinmek adına bilge adam Kadıköy şubesinde Php – Linux Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri aldıktan sonra.Kendimi Kendi Alanımda Profesyonel olarak yer aldığım projelerde bulundum. Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları ile çalıştım. Hala Çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri